Hileli Apk

Archero v4.5.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Archero mod apk sonsuz para 2022 renkli mekanlarda seyahat eden ve düzinelerce olağandışı canavara karşı savaşan bir okçu ile harika bir aksiyon arcade oyunudur. Oyunun oynanışı birkaç yüz seviyeye ayrılmıştır ve her birinde vahşi yaratıklar sizi beklemektedir. Oyunun anlamı oldukça basittir – tüm canavarları yok etmeye çalışmalı ve ölmemelisiniz.

Android için 2022 güncellenmiş Archero hile apk mod sonsuz para ücretsiz indirin!

Tek parmağınızla karakteri kontrol ediyorsunuz. Asıl sorun çekim. Kahraman, hedefleri bağımsız olarak seçer ve yalnızca aynı yerde dururken düşmanlara saldırabilir. Bu noktada, daha savunmasızdır ve mermiden hızla kaçmak için parmağınızı sürekli olarak ekrana yakın tutmanız gerekir.

ekran görüntüsü

Düşmanlar da ok ve yaylarla silahlandırılmıştır, biri size zehirli bir sıvı tükürür ve biri sadece bir kılıçla saldırmak ister. Her seviye atladığınızda, çok zor bir seçimle karşı karşıya kalırsınız, pompalayın: silahın gücü, sağlık miktarını artırın veya önerilen efektlerden birini ekleyin. Size en uygun güçlendiricileri seçin ve tek seferde maksimum seviyeyi tamamlamaya çalışın.

Tanrı modu: Ölümsüz duruma gireceksiniz. Canavar seni ne kadar döverse yensin ölemez. Tanrı modunu etkinleştirmek için 2. seviyeyi geçmeniz gerektiğini unutmayın. Ayrıca olağanüstü doğruluk. Düşmanlar arasında manevra yapın ve isabetli atışlar yapın. Ve hemen ateş etmek için bir sonraki uygun noktayı arayın. Kupa toplamak, topluluğumuzun daha şık bir görünümü için özellikleri yükseltme, yeni silahlar satın alma ve zırhın kilidini açma fırsatları sunar.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni bölüm – Sorun Giderme.

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Tanrı modu (hasar almazsınız), – Tek vuruşta öldürme (İnternet’i kapatın yoksa yasaklanırsınız) dövüşten önce ara🇧🇷

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu