Hileli Apk

Archero v3.10.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Archero PARA ve Elmas Hileli İndir Habby çok ünlü bir yayıncı değil, ancak oyunları çok ilginç ve benzersiz. Google Play’de Slidey: Block Puzzle veya Flaming Core gibi nispeten popüler oyunlara sahipler. Kısa bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, en son oyun birçok olumlu yorum ve inceleme ile Google Play’de yüz milyonlarca indirmeye ulaştı. Aşağıda Archero’nun bir analizi var.

Kahraman okçu

Archero PARA ve Elmas Hileli İndir,karanlığın güçleriyle savaşma sorumluluğuyla krallıktaki en iyi okçusunuz. Her şey kolay değildir, çünkü sayısız sayıya sahiptirler ve yay ile baş başa kalırsınız. Onu öldürene kadar durmayacaklar. O zaman son oka kadar savaş ve tüm insanlığın kahramanı ol.

Archero PARA ve Elmas Hileli İndir

Her aşamada, farklı güçlere sahip canavar sınıflarının üstesinden gelmeniz gerekir. Giriş, sırtınız veya tam olarak nerede olduğunuz gibi her yerden görünebilirler. İblisler ve canavarlarla dolu bu yerde ölmek istemiyorsanız uyanık kalın ve ihtiyacınız olan konsantrasyonu koruyun.

Buna ek olarak, birçok tuzak ve engel vardır. Taşlar etrafta birçok ateş topu ateşleyebilir, elektrik tuzaklarını hareket ettirebilir. Size birkaç saniye hasar verebilir veya sersemletebilirler.

Seviyeyi daha hızlı ve kolay tamamlamanıza yardımcı olmak için archero apk mod menü sürümümüz saldırı başına hasarı artırmaya yardımcı olur. Buna ek olarak, saldırı hızını ve saldırı menzilini artırabilirsiniz. Umarım sunduğumuz üç özellik bu oyunu daha iyi oynamanıza yardımcı olabilir.

Binlerce canavar

Oynarken, yapmanız gereken en önemli şey canavarları sıralamaktır. Oyundaki canavarlar çeşitli saldırı becerilerine sahiptir, lazerleri vurarak uzun mesafeden saldırabilirler,… Nasıl saldırdıklarını bildiğinizde, mermilerden kaçınmak için nasıl hareket edeceğinizi bileceksiniz, saldırı için uygun ve güvenli bir yer seçeceksiniz.

Her adım farklı bir araziye karşılık gelir. Bir araziyi tamamladıktan sonra kapıdan geçebilir ve yeni topraklara geçebilirsiniz. En yakın araziler çok zorsa, geri dönün ve önceki aşamaları oynayın. Canavarlarla savaşmaya odaklanmanıza yardımcı olmak için, oyun hareket etmenizi ve tüm paraları almanızı gerektirmez. Tüm canavarları ortadan kaldırdıktan sonra, düşen para miktarı otomatik olarak cebinize düşecektir.

Silahlar ve beceriler

Canavarları öldürdükten sonra kazandığınız para silah ve deri satın almak için kullanılabilir. Silahlar ve karakterler de güncellenerek güçlendirilebilir. İlk başta, aynı anda yalnızca bir ok atabilirsiniz. Bu sayı, ok ve yayınızı yükselttikten sonra 7 oka yükseltilebilir.

Oyunun beceri sistemi son derece etkileyici. Çeşitli etkileri olan birkaç farklı yetenek vardır. Karakterinize ve silahınıza uygun bir beceri seçin.

Ayrıca, evcil hayvanlardan bahsetmemek imkansızdır – onlar savaş alanında güvenilir arkadaşlarınızdır. Düşmanlara saldırabilir, hasarlarını iyileştirebilir veya artırabilirler.

Archero PARA ve Elmas Hileli İndir

Grafikleri çekici bir oynanışa sahip olmasının yanı sıra dikkat çekici. Parlak renklere sahip çarpıcı 3D grafikler, yorgun hissetmeden birkaç saat boyunca sürekli oynamanıza yardımcı olur. Komik ve komik bir chibi tarzında tasarlanmış düzinelerce karakter, binlerce canavar.

Ayrıca FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir

Yukarıdan aşağıya görünüm sayesinde, tüm oyunu izleyebilir ve canavar saldırılarından kaçınmak için hareket edebilirsiniz. Her adım yeni bir ortama, keşfetmeniz için yeni haritalara karşılık gelir. Bu oyunda birçok ilginç şey sizi bekliyor.

Archero Apk Mod sonsuz sikkeler ve sonsuz elmaslar
Archero Apk Mod ücretsiz alışveriş
indir Archero Apk Mod güncellendi

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 200 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Oyuna başladıktan sonra, yüksek hasar ve sağlığı etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üst köşedeki yuvarlak düğmeye tıklayın (savaştan önce etkinleştirin)

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu