Hileli Apk

Animal Restaurant v10.4 [Elmas Hileli] Mod Apk

Animal Restaurant apk mod sonsuz para sizi sevimli ve ilham verici hayvan karakterlerinin dünyasına çeken bir restoran yönetimi oyunudur. Restoranınızı ilk adımlardan itibaren geliştirecek ve zamanla paranızı kazanmak için birçok eşya satın alacaksınız.

Animal Restaurant Infinite Money İndir 2022 Mediafire Ücretsiz İndir!

Aynı zamanda oynanışta çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz, sadece restoran geliştirme ve çok sayıda müşteri olduğunda sorunları çözme konusunda endişelenmeniz gerekecek. En son sürümde Hayvan restoranına sınırsız bilet, oyuncular oyunun yıl dönümü kutlamalarına katılacak. Oyuna başladığınızda, etkinlik süresi boyunca ne yapacağınızı bileceksiniz.

Ayrıca indirin:

Daha Fazla Yap v3.5.14 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Avas Malikanesi v34.0.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
HAYAT OYUNU 2 v0.3.12 Apk Modu [Desbloqueado]

Yeni eklenen özellikleri bulacak ve daha fazla para kazanmak için yeni konuklara hizmet edeceksiniz. Aynı zamanda, tamamlanması gereken bir görevler sistemi göreceksiniz ve gerçekten de hatıra ödülleri sizi bekliyor.

Infinite Diamonds Animal Restaurant’ın Özellikleri:

Bunu yaşamaya başladığında Animal Restaurant sınırsız para ve değerli taşlar, getirebileceği eğlenceden kesinlikle etkileneceksiniz. Oyunun grafikleri, ilk deneyimden herhangi bir oyuncuyu çekebilecek şekilde pürüzsüz ve güzel bir şekilde çizilmiştir. Aynı zamanda bu oyunda hizmet verdiğiniz müşteriler insanlaştırılmış hayvanlardır ve insan gibi davranacaklardır. Oyunculara eğlence ve yenilik duygusu verebilir.

Oyuncu, 2.5D ortamda bir restoran işletiyor ve restoranınıza tek tek giren insanları göreceksiniz. Bu oyunu denemeye başladığınızda ilginç bir özelliği de önünüze masa ve sandalyelerin çıkmamasıdır. Yani işiniz, etkilemek ve daha fazla müşteri çekmenin yollarını bulmak için restoranı iyileştirmek ve yükseltmek için zaman harcamak. Bu oyunun oynanışı, oyuncular için tamamen inkar edilemez.

Bölgeler arasında geçiş yapmak, her zaman sorunsuz çalışmasını sağlar ve sorun yaşıyorsanız onu iyileştirmenin yollarını bulacaksınız. Bu oyunda gerçekleştirilen işlemler tamamen otomatiktir. Yani yeni bir mutfak ve yeni bir masa ayırttıktan sonra misafirlerin gelişini izlemeniz gerekir, yemeğiniz otomatik olarak servis edilir.

Animal Restaurant Hack’in Özellikleri:

İçinde Hayvan restoranı sonsuz balık, restoranınız birçok farklı alana bölünecektir. Etrafınızdaki unsurları anlamlandırabildiğiniz zaman, diğer yönetim oyunlarından tamamen farklıdır. Bu nedenle, mutfak gibi belirli bir alana geçmek istiyorsanız, bunları değiştirmek için anahtarı kullanmalısınız. Alanlar arasında hareket etmek zorunda kalacak olsanız da, bu sizin için çok rahatsız edici olmamalıdır.

Neler Yeni !

Oyun optimizasyonları ve BUG düzeltildi.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Küçük Büyük Yılan v2.6.72 Apk Modu [Desbloqueado VIP]

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v2.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Sayılarla Boya v3.3.2 Apk Modu [Dicas Infinitas]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu