Hileli Apk

Angry Birds Transformers v2.20.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Angry Birds Transformers apk mod sonsuz para 2022 Oyunun temel fikri ünlü “Transformers”tan geliyor. Burada iyinin güçleri (Autobotlar) kuşların kendilerini ve kötü Decepticon’ları domuzları ima ediyor. Domuz Adası’nda heyecan verici ve inanılmaz savaşlar sizi bekliyor!

Kahramanların benzersiz yetenekleri “transformatörler‘ yeni kılıklarda vücut buluyor, robotların ateş gücü, dönüşüm ve yükseltme, hayalet yoldaşlar – tüm bunlar bu oyunda sizi bekliyor. Yarış sırasında, bitmek bilmeyen çatışmalara ek olarak, kahraman bir arabaya dönüşerek seviyenin en tehlikeli kısımlarından geçebilir.

    Angry Birds Transformers: Ekran Görüntüsü

Daha fazla incelik olmadan, oyun bize sunmuyor. Kazanılan paralar, yeni karakterlerin ve konumların kilidini açmak için yükseltmelerde harcanmalıdır. Hikaye şöyle: DeceptePigs ve Autobirds arasındaki asırlık anlaşmazlık, ilkinin gizli bir hamlesiyle doruğa ulaşır.

Kötüler aniden barışçıl bir şekilde dönüşen kuşlara saldırır ve onları yakalar. Hayatta kalan tek kişi, arkadaşlarını işgalcileri ezeceği yabancı bir gezegene kadar takip eden Bird Prime’dır.

    Angry Birds Transformers: Ekran Görüntüsü

Kullanıcılar, DeceptesPig’leri kendileri yok etmelidir. Bird Prime işgalcilerin izini sürer ve işgalcilerin üslerinde durur. DeceptesPigs’i yok eden ve arkadaşlarını bulamayan Birdprime, birkaç düzine seviye boyunca devam ediyor.

Belki tarif biraz sıkıcı oldu ama inanın yapacak bir şeyiniz olacak. Decepta domuzları her yerde taş, ahşap ve camdan oluşan yuvalarında saklanıyor. Kahramanın kartuşları sonsuz değildir ve saldırıları minimum sayıda atışla maksimum hasar verecek ve mümkünse çökmüş bir binanın kalıntılarıyla düşmanları alt edecek şekilde düşünmeye zorlanır.

    Angry Birds Transformers: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

YENİ SAVAŞ KARAKTERLERİ! İYİLEŞTİRİLMİŞ YENİ SAVAŞ SEZONU 17 DENEYİMİ

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda sonsuz para;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu