Hileli Apk

Angry Birds 2 v3.7.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Angry Birds 2 mod apk sonsuz para yeni karakterler ve pek çok harika özellikle geri döndü. Kızgın kuşların görüntüleri hayranların gönlünde unutulmaz bir anıya dönüşmüş gibi görünüyor. Ancak bu ikonik oyun, değişen oyuncu deneyimi talepleri nedeniyle çoktan ortadan kaybolmuş görünüyor.

oynanışı Kızgın Kuşlar 2 tanıdık çekim koordinatları stiliyle orijinalinden farklı görünmüyor. Sapana koymak için herhangi bir kuşu seçin, nişan alın ve ateş etmek için elinizi bırakın. Rakibe yüksek hasar vermek için, oyuncunun uygun atış açısını sağlamak için akıllı taktikler ve biraz şans kullanması gerekir.

Angry Birds 2 ekran görüntüsü

Eşsiz yeteneklere sahip küçük bir kuş grubu, çalınan tüm yumurtaları bir kez daha avlayacak ve geri getirecek. Sonuncusu, daha az ilginç olmayan yenilik, patronların oyunundaki varlığıdır. Her büyük domuz belirli becerilere ve büyük bir sağlık stoğuna sahip olacak, tüm patronlarla başa çıkmaya çalışmalısınız.

Angry Birds 2’yi Hackleyin Hepsi Sonsuz 2022

Kızgın kuşlar, yeminli düşmanlarına bir kez daha savaş ilan eder. Daha önce olduğu gibi, bağımlılık yapan stratejik oyun ve birçok heyecan verici seviye bekleyebilirsiniz. Birçok oyun nesnesi tamamen veya kısmen yok edildi. Seviyeleri geçme süreci neredeyse aynı kaldı. Bu nedenle domuzlarla minimum atışla uğraşmanız gerekiyor.

Angry Birds 2 ekran görüntüsü

Kontrol sistemi, Android işletim sistemine sahip modern mobil cihazların dokunmatik ekranlarına tamamen uyarlanmıştır. Tüylü kahramanı saldırmak üzere fırlatmak için önce uçuşunun yörüngesini seçmelisiniz.

Daha önce olduğu gibi, iyi bilinen sapan yardımıyla yönü seçebilirsiniz. Her kuşun benzersiz yeteneklerini etkinleştirmek için ekrana iki kez dokunmanız gerekir. Yeniliklerden: Ek bir kuşla doldurabileceğiniz özel bir yıkım ölçeği ortaya çıktı.

Angry Birds 2 ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler. Sadece yuvayı temizle.

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz Enerji (kullanıldığında çıktı verilmez🇧🇷
MOD MENÜSÜ: elmasları ve incileri etkinleştirirken sonsuz olabilir (kullanım yasak olabilir🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu