Hileli Apk

Angry Birds 2 v2.60.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Angry Birds 2 PARA ve Elmas Hileli İndir – tehdit eden kuşlar bir kez daha ana düşmanlarıyla yüzleşmeye hazır. Uygulamayı mobil cihazınıza (akıllı telefon veya tablet) yükleyerek, birden fazla haritada gerçekleşecek yeni savaşlara katılabilirsiniz. Gadget, Android işletim sistemi 4.1 veya daha yüksek bir sisteme sahip olmalıdır. Oyunun konusu ilk bölümdekiyle tamamen aynıdır. Tüm yumurtaları fethedin ve onları kendi yerli yuvalarına geri döndürün.

Oyun aynı kalırken, grafiklerin ve özel efektlerin kalitesi önemli ölçüde iyileşti. Belirli kuş türlerinin yardımıyla, domuzların saklandığı yapıları yok etmeniz gerekecektir. Karakterlerinizi büyük bir sapana koyun ve onları sığınağa atın. Her imha için bonus puan alacaksınız. Seviyelerde daha fazla ilerlemek için tüm rakipleri öldürmeniz gerekir. Her kahramanın kendi yetenekleri ve özellikleri vardır.

Geliştirmeler tüm eylemleri daha keyifli hale getirir. Her aşamada ne kadar az şut kullanırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Sandıkları açtığınızda, yeni kuş türleri ve diğer yardımcı elementler bulacaksınız. Hain domuzları yok etmek için atış becerilerinizi kullanın. Uygulama patronlar ve artan zorluk seviyeleri içerir. Liderlerin öldürülmesi için önemli ödüller veriyorlar.

Kuşlar ve domuzlar arasındaki yüzleşme hakkında efsanevi oyun serisinin ikinci bölümü. İlk bölümden bu yana, oyun çok değişmedi. Her görevde, yeşil rakipler tarafından işgal edilen forts ve binaları yok etmek için kuşları ve sapanları kullanmalısınız. Görevleri tamamlamak için ne kadar çok yıkım, o kadar çok katliam ve daha fazla yıldız. Grafik kaynak düzeyinde çizilir. Görüntüler hala güzel ve renkli. Ses aynı seviyede yapılır. Gülümseme olmadan, müzik ve karakterlerin çığlıkları hakkında komik bir ses duymak imkansızdır. Oyun, orijinal oyunun hayranlarını ve tüm bulmaca severleri memnun edecektir.

Angry Birds 2 PARA ve Elmas Hileli İndir

İndir Angry Birds 2 Apk Mod sınırsız para
İndir Angry Birds 2 Apk Mod sınırsız para
İndir Angry Birds 2 Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 171MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz enerji

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu