Hileli Apk

Anger of Stick 5 v1.1.76 [Elmas Hileli] Mod Apk

Anger of Stick 5 apk mod sonsuz para 2022 Çizilmiş kahramanın şehri korkunç zombilerden kurtarmasına ve sivilleri kurtarmasına yardım edin. Kahramanı farklı konumlarda yönlendirin, canavarları yok edin, müttefikler bulun. Kasabada garip bir düşman grubu belirdi ve masum insanları deney aracı olarak kullanıyorlar. Birçok insan zombiye dönüştü, bu yüzden kahraman ve arkadaşları insanları kurtarmak ve düşmanları ortadan kaldırmak zorunda.

Başarısız bir deneyin sonucu olarak çoğu insan zombi oldu ve kahramanınız karşılık vermek zorunda kalacak. Asıl amacınız rakipleri yok etmek ve bunun için güçlü ve ilginç silahlardan oluşan bir cephaneliğiniz var. Ana seviyeleri geçmenin yanı sıra, bu aksiyon oyununda kazanmak için mantık, yaratıcılık ve kurnazlık kullanmanızı gerektirecek özel görevler ve görevler bulacaksınız.

    Stick 5'in Öfkesi: ekran görüntüsü

Anger of Stick 5 mod menüsü sizi kötü zombileri yok etmek için güvenilen tek insanlığın olacağınız heyecan verici bir yolculuğa çıkaracak. Oyunda silah ve cephane satın almak için altın para toplamanız gerekiyor. Bu paraları almak için birkaç aşamayı başarıyla tamamlamanız gerekiyor.

Taşlar, silahları yükseltmek, sağlığı ve becerileri artırmak için kullanılır. Ortada ölürseniz oyunu sıfırlamak için taşlar kullanılabilir. İlk önce temel bir silahla başlıyorsunuz. En güçlüsü, belirli seviyelere ulaştıktan sonra açılabilir.

    Stick 5'in Öfkesi: ekran görüntüsü

Oyunu çok daha eğlenceli hale getirmek için, Wrath of Stick 5 mod apk 2022 bir değil, kullanıcı için birçok yeni olasılık açan özel olarak oluşturulmuş iki oyun modu içerir. Kullanıcı, tek oyunculu modda oynamanın keyfini çıkarabilir.

Birlik ve silah toplayarak savaşa hazırlandığı yer veya çok sayıda zombi vurabileceğiniz özel olarak tasarlanmış bir moda geçebilirler. Asıl amaç, zombileri yok etmenin yanı sıra deneyim puanı kazanmaktır. Oyununuzu geliştirmenize ve merdiveni tırmanmanıza izin veriyorlar.

    Stick 5'in Öfkesi: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

İyileştirilmiş hata düzeltmeleri;

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Soylular 1896 v1.04.09 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Modern Combat 5 v5.8.9a Apk Modu [Inimigos não Atiram]

Sphere Force v1.88.1 Apk Modu [Munição Infinita]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu