Hileli Apk

Age of History II v1.01586 [Elmas Hileli] Mod Apk

Age of History II sonsuz para heyecan verici oynanışa sahip küresel bir strateji oyunudur. İçinde, kullanıcı dünyanın devletlerinden birine liderlik eder ve refahı ve refahı için çalışır. İlk olarak, oyuncu mevcut birçok ülkeden birini seçer ve ardından geliştirmeye başlar. Bunun için ekonomiyi ve diğer ülkelerle diplomatik ilişkileri geliştirmek gerekiyor.

Düşman ordularına karşı savunma yapmak veya düşman ülkelere saldırmak için genellikle askeri çatışmalara girmek gerekli olacaktır. Tüm bunlar birden fazla çağda ortaya çıkacak ve oyunu destansı kılacak. Amacınız, dünyayı birleştirmek veya fethetmek için askeri taktikler ve kurnaz diplomasi kullanmaktır. Dünya kanayacak mı yoksa sana boyun mu eğecek? Seçim senin.

ekran görüntüsü

tarihe yaklaşım

Age of Empire’a benzeyen oyunun amacı için öncelikle, insanlığınızı insanlığın şafağından tüm insanlığın şanlı medeniyetine yönlendireceksiniz. Ayrıca, diplomasi veya savaş yoluyla dünyaya hükmedebilir veya dünyayı birleştirebilir ve muazzam askeri gücünüzle diğer ülkeleri işgal edebilirsiniz. Bu nedenle, oynaması kolay olmayan taktiksel bir oyundur. Kararlarınız dünyayı değiştirebilir. Dünya kriz ya da barış içinde olacak, kan dökülecek ya da mutluluk olacak, hepsi size bağlı.

Büyük tarihi kampanya

Bu nedenle oyun, oyuncunun hesaplamasında dikkatlice ifade edilen çok fazla zeka gerektirir. Elbette, bazı oyuncular Age of Empires gibi strateji oyunlarıyla ilgili çok fazla deneyime sahiptir; Hızla strateji geliştirebilirsiniz. Çok fazla test yaptırmadan etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. Ayrıca her oyuncunun farklı bir kültür ve medeniyet tutkusu vardır; Ünlü kabilelerden tarihin büyük milletlerine kadar farklı hizipler olarak oynayabilirsiniz. Her medeniyetin kendine has özellikleri vardır, bu nedenle lidere bağlı olarak farklı bir gelişme yolu vardır.

ekran görüntüsü

İkincisi, çeşitlendirilmiş bir medeniyet sistemine sahip ancak yapısı olmayan oyun sistemi, bu nedenle oyuncular medeniyet tarihini yeniden yazma rolünü oynarlar. Oyun içinde ayarlayarak geçmişi değiştirebilirsiniz. Yani barış anlaşmaları, diplomasi veya devrim gibi politikaları yaratan da sizsiniz. Yani bu onlar için kendi imparatorluklarını kurmaları için bir fırsat. İyi grafiklere ve zengin oyun içeriğine sahip bazı oyunlar, oyunu çalıştırmak için orta düzeyde yapılandırma gerektirir.

Age of History II MOD APK Sonsuz Para İndir

Cihazınız oyun oynamak için çok zayıfsa, Android emülatörü çalıştıran yazılım olan Bluestack yazılımını deneyebilirsiniz. Ve bu oyun, uygulama mağazalarında ücretli olmasına rağmen, yine de pratik olarak kurulur ve oynanır. Sizce bu oyun paranızı harcamak için uygun mu? Makale size kesinlikle çocukluğunuzu hatırlatacak ve bu oyunu telefonunuza indirmek isteyecektir. Kurmaktan ve kendi imparatorluk kurma sürecinizde bilge bir lider olmaktan çekinmeyin.

ekran görüntüsü

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

State of Survival v1.18.5 Apk Modu [Habilidades sem Atraso]

DeckElevens Demiryolları 2 v4.0.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Barınakta Canlı v14.5.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito / DLC +18]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu