Hileli Apk

AFK Dungeon v1.1.17 PARA ve Elmas Hileli İndir

AFK Dungeon PARA ve Elmas Hileli İndir Destan muhtemelen sonsuz olmasa da keşfedilecek her zaman zor bir konudur. Çünkü sadece tarihsel unsurlar değil, aynı zamanda kültürün ve hayal gücünün bir sembolüdür – yani içerik gittikçe zenginleşiyor. Ve kalbine giren epopias’a dayanarak, dünyanın birçok ünlü eseri ilham kaynağı oldu; çizgi romanlardan filmlere; şiirden diğer medyaya.

AFK Dungeon PARA ve Elmas Hileli İndir

Sadece 3D tarzı bir oyun olmasına rağmen, AFK Arena oyuncuları çekmek için sadece 3D oyunlar olmadığını kanıtladı. 2D bir oyun olmasına rağmen, yayınlanan görüntüler ilham vericiydi. Her karakter, efekt… çok titiz bir şekilde halledilir ve her karakter kendine çok özel, göz ardı edilemez bir şey tutar. Ve oyuncular – fantezi öğeleri sevenler, hayali ama aynı zamanda görkemli, bu muhtemelen sizin için uygun bir oyundur.

AFK Dungeon PARA ve Elmas Hileli İndir

Resim doğru, ancak oyundaki karakterlerin hareketleri, bazı doğal olmayan unsurlar olduğunda oyuncuyu biraz sıkan bir şey. Buna ek olarak, eğlence amaçlı bir oyun oluşturmak, her oyun hızlı bir şekilde gerçekleştiğinde oyuncuların deneyimsiz hissetmesini sağlar ve bazı oyuncuların neler olduğunu anlamamasını sağlar. Buna ek olarak, müzik yayıncı tarafından yatırım değildir, ayrıca afk Arena apk mod sonsuz para ve sonsuz elmas benzeryukarıdaki nedenlerle .

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 188 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
mod menüsü
yüksek savunma

saldırı hızı
hareket hızı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu