Hileli Apk

AFK Arena v1.72.01 PARA ve Elmas Hileli İndir

AFK Arena PARA ve Elmas Hileli İndir AFK veya “Klavyeden Uzak” tüm oyuncuların korkması gereken kelimelerdir. Bir patron kavgasının veya sıralama oyununun ortasında takım arkadaşınızın “AFK” olduğunun bildirilmesi, kazanma hayallerinden vazgeçmekle neredeyse eşanlamlıdır. Mobile Legends: Bang Bang veya Arena of Valor gibi MOBA oyunlarında, siz ve takım arkadaşlarınız oyuncu eksikliğine hazırlanmalı ve avantajı rakibe kaybetmelisiniz. Ekibinizin oyunun tamamen kontrolünde olduğu hissinden daha acı olan şey, ancak yenilgiyi kabul etmelidir çünkü bir oyuncu afk arena mod apk unlimited diamond ,tesadüfen ADC’dir.

Ancak bazen, afk arena mod apk sınırsız elmas kaçınılmazdır, özellikle gerçek hayat sorunlarına dikkat etmeniz gerektiğinde. AFK Arena’nın akıllı oyun motoru, bir şeyleri kaçırma endişesini ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Adına sadık olan bu güzel RPG oyunu, oynamadan bile görevi yerine getirmenizi sağlar.

AFK Arena PARA ve Elmas Hileli İndir Bu oyun ne hakkında?

Bu oyunun arka planı, sayısız doğal kaynak ve harikalara sahip, güzel, zengin bir ülke olan Esperia dünyasına yerleştirilmiştir. Ancak, kuruluşundan bu yana bir an bile huzurlu olmamıştır. Nedeni Hipogeanların yok edilmesidir. Bu şeytani bir güç, geçtikleri tüm toprakları yok ediyorlar, herkese ölüm saçıyorlar.

Tanrıların yardımıyla Esperia’da suaygırlarına borçlu olan insanlar ortaya çıktı. Ancak, Tanrıça bitkin düştü ve uzun bir süre buradaki insanlara yardım ettikten sonra ortadan kayboldu. Tanrıça kaybolduğunda, kötülük tekrar ortaya çıkar. Ve ordunuzu toplayıp dünya barışını korumak için savaşmanız gerekecek.

İlginç oyun

AFK Arena adını duyduğumda, AFK’yi seven oyuncular için bir maç düşündüm. 10 oyuncunun da afk arena mod apk ücretsiz alışverişolduğu bir MOBA oyunu ? Çok ilginç. Her iki taraftaki yardakçıların tüm kuleyi yok edeceği maça karar verilecek mi? Ama oynadıktan sonra, bu oyunun inanılmaz mekanizmasını öğrendim.

Sadece 5 kahramandan oluşan ordunuzu toplamanız ve yükseltmeniz gerekir, böylece savaşta hızlı bir şekilde savaşacaklar, ancak daha az stresli olmayacaklar. Bu oyun ayrıca esperia krallığını kurtarmanın yanı sıra diğer birçok zorluk etrafında dönen bir hikayeye dayanan bir kampanyaya sahiptir. Bu nedenle, deneyim puanları ve malzeme güncellemeleri kazanmak için birçok fırsata sahip olacaksınız. Oyundan çıktıktan sonra, kahramanlar geri döndüğünüzde değerli bir hazine getirmek için savaşmaya ve zenginlik biriktirmeye devam edecektir.

Kahraman sistemi

Oyundaki 50 kahraman büyüleyici bir şekilde çizilir, vitray sanat eserleri gibi görünür ve daha sonra hareket halindeken titizlikle yaratılarak benzersiz bir stil yaratılır. Karakterlerin arkasındaki tasarımlar ve hikayeler de Kelt kültürü, Ortaçağ Afrikası ve Avrupa, Gotik sanat gibi çeşitli geçmişlere dayanmaktadır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok karakter olduğu için baş ağrısı yaşıyorsanız, daha ileri gitmek için aşağıdaki ipuçlarına bakın. Saveas ve Arden gibi bazı efsanevi seviye kahramanlar, yeterli kahraman toplayana kadar ilk birkaç seviyede size yardımcı olabilir. Saldırgan aslan Brutus takıma zarar verebileceği gibi takıma da zarar verebileceği için bazı kahramanları iki amaç için de kullanabilirsiniz.

Hat 3 + 2 (diğer tarafta 2 kahramanla aynı tarafta 3 kahraman) aynı fraksiyondan birçok kahramanı kullanma riskini azaltırken ekibinize değerli ödüller getirecektir.

AFK Arena PARA ve Elmas Hileli İndir

AFK Arena’nın konusu oldukça basit olsa da, oyuncuya hala güzel ve ayrıntılı bir şekilde sunulmaktadır. Çoğu zaman, arkanıza yaslanıp yapay zekanın kendi başına oynamasını izlersiniz, ancak oyunun harika grafikleri saatlerce oturmanızı ve eğlenmenizi sağlayabilir. Genellikle RPG oyunlarında bulunan yaratıcı bir stile sahip güzel simüle edilmiş karakterler. Özellikle de güzel kadın karakterler.

Karakter beceri etkisi afk arena apk mod sonsuz para güncellenmiş önemli avantajlarından biridir. Simüle edilmiş maçlar birçok farklı taktikle çok muhteşem. Buna ek olarak, ses her maçın bağlamı için de çok uygundur. Karakterlerin sevimli sesleri var.

Ayrıca Last Shelter: Survival v1.250.222 PARA ve Elmas Hileli İndir

Son güncelleme ile AFK Arena artık her zamankinden daha muhteşem. 4 yeni kahraman, 4 hizip kulesi, 60 yeni kampanya seviyesi ve başka bir Time Mountain macerası ile deneyimli oyuncular bile oyunun zorluklarının üstesinden gelmek için tüm becerilerde ustalaşmak zorunda kalacak.

İster çalışıyor olun, ister ailenizle vakit geçirin, ister film izliyor olun, kahramanların Esperia’yı kurtarmak ve skor tablosunun zirvesine ulaşmanıza yardımcı olmak için her zaman üzerine düşeni yapacağından emin olun.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 98 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu