Hileli Apk

AdVenture Capitalist v8.17.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

AdVenture Capitalist apk mod sonsuz para zengin olabileceğiniz ve zengin hayatın tadını tadabileceğiniz bir oyundur. İşinizi küçük bir işletme ile başlatın ve çalışmayı bırakacak kadar paranız olacak şekilde yaygınlaştırın.

Küresel ekonomi ve büyük para dünyasına yolculuğunuza başlayın. mümkün olduğu kadar çok para kazanın AdVenture Kapitalist Hack ve çeşitli avantajlar, güzel arabalar, lüks evler, büyük fabrikalar ve fabrikalar elde edin. Uluslararası pazara hakim olun, en son iş güncellemelerini alın ve karınızı benzeri görülmemiş seviyelere çıkarmaya çalışın.

    AdVenture Capitalist- Ekran Görüntüsü

Hiç kendi işine sahip olmayı hayal ettin mi? Kendi kaderinizin efendisi olmak ister misiniz? Kapitalist bir kodaman olmak mı? Uyurken bile sadece parayı, parayı ve PARA’yı mı hayal ediyorsunuz? O halde Adventure Capitalist SİZİN için boşta kalan tıklayıcıdır!

Yalnız bir limonata tezgahıyla mütevazi başlangıçlardan büyük paralar kazanan çok uluslu bir holdingin CEO’suna kadar, bu boş rüya simülatöründe bir ömür boyu sürecek macerayı deneyimleyin.

    AdVenture Capitalist- Ekran Görüntüsü

Elbette yolculuğunuza bir banka müdürü olarak değil, sıradan bir limonata satıcısı olarak başlamanız gerekiyor. Galibiyet arttıkça, oyuncu kendi içindeki potansiyeli tam olarak gerçekleştirebilir ve hayatı boyunca hayalini kurduğu şey haline gelebilir.

“AdVenture Capitalist” oyununun oynanışı oldukça basittir, çünkü oyuncunun para kazanmak için dokunmatik ekrandaki belirli bir iş türünden sorumlu düğmelere tıklaması yeterlidir.

    AdVenture Capitalist- Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok fazla altın almak için: – Aşağıdaki 3 çubuğa tıklayın, Yardım ve Sosyal’i seçin ve altın simgesi olan herhangi bir düğmeye tıklayın.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu