Hileli Apk

Adorable Home v1.22.8 [Elmas Hileli] Mod Apk

Sevimli Ev apk sonsuz para Bu sevimli oyunda küçük köşenizi dekore edin, sevgi toplayın ve rahatlayın. Evcil hayvanlarla sevimli ve çok eğlenceli bir yaşam simülatörü. Oyuncular uygun bir karakter seçer ve onu bilmediği bir şehirde yeni bir eve yerleştirir. Evde dört ayaklı bir arkadaşın sıcaklığı ve sevgisinden başka neredeyse hiçbir şey yok.

Adorable Home hakkında sonsuz para ve kalp mediafire

Bu nedenle, birisinin yaşamı iyileştiren çeşitli şeyler için malzeme satın almak ve para toplamak için çalışması gerekir. içinde Sevimli Ev sonsuz aşk Biriyle tanışabilir, yeni evcil hayvanlar davet edebilir vb. Oyunun, güzel ve çok sakin ve iyi eğlencenin tüm hayranlarını memnun etmesi garantilidir.

ekran görüntüsü

Tüm binaları donatmak için, özel bir para birimi – aşk bardakları gerektiren mobilya ve ev aletleri satın almanız gerekir. Ev işi yaparak, sevgilinize yemek pişirerek ve kedinizle oynayarak değerli puanlar kazanabilirsiniz. Sonunda, genç aile bir ev sahibi olabilecek ve daha da tüylü kedilere sahip olabilecek.

Oyun stili Sevimli ev sonsuz kalp🇧🇷

Ruh ikizinizin yanına taşındıktan sonra kendinizi yepyeni bir evde bulacaksınız ama burada neredeyse hiçbir şey yok! Evcil hayvan edinmenin ve onları sevgiyle yıkamanın zamanı geldi. Bu, sadece aşk burada para birimi olduğu için çok sıra dışı bir simülatör. Ayrıca sevgi, hayvanlarınızdan veya ruh eşinizden gelecek.

Bu sevgiden en azından bir nebze de olsa yararlanmak için, tüm hayvanlarınızı beslemek veya akşam yemeği pişirmek gibi özel işler yapmanız gerekiyor. Oyunun kendisi, sakinlerinin hayatlarının yanı sıra tüm ev işlerinin sorumluluğunu almak zorunda olan bir ev hanımının normal hayatını temsil ediyor.

ekran görüntüsü

2D grafikler ve ses

Adorable Home’un son derece gelişmiş ve güzel grafiklerle inşa edildiğini düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Tanıdık bir 2B formatla birleştirilmiş basit ve geleneksel bir grafik stiliyle bu oyun, ilk seferden itibaren en iyi anları vaat ediyor.

Adorable Home Hack’in Özellikleri:

Gerçek bir ev hanımı olun, tüm evi yönetin ve geliştirin. Pek çok evcil hayvanınız olacak, ancak onları satın almak aynı zamanda çok fazla sevgi gerektirir. Bu oyunda aşk ana para birimidir ve her kalp sayılır, onun için mobilya satın alabilir ve bir daire donatabilirsiniz.

Sevimli bir evde sonsuz paraya nasıl sahip olabilirsiniz?

Android ve IOS için şimdi mod apk Adorable Home sonsuz parayı indirin. Yukarıda bahsedildiği gibi, Adorable Home’da kalpler tek para birimidir ve yeterince kalp olmadan hiçbir şey satın alamazsınız. Bu oyunda kalp almanın birçok yolu olsa da sonuca ulaşmak uzun zaman alacaktır. Bu yüzden size bu oyunun en son MOD sürümünü sunuyoruz. MOD işlevi, oynarken size sınırsız cesaret verir, böylece istediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sevimli ailenizin en küçük üyesine merhaba deyin! Bir sonraki adımı atın ve tüm sevginizi paylaşın.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Toplam sevgi miktarı (Miktarı ayarlayabilirsiniz;🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu