Hileli Apk

Adorable Home v1.21.5 PARA ve Elmas Hileli İndir

Adorable Home PARA ve Elmas Hileli İndir Bana 2020’deki en popüler oyunu sorarsanız, bu mükemmel bir cevap. Bugün, sosyal ağlarda sular altında kalan Lovely House’un görüntülerini görebilirsiniz. Hipersakal yayıncıdan son derece sevimli bir oyun, basit ama çok ilginç bir oyun sayesinde boş zamanlarında eğlenceli bir oyun olmak için birçok oyuncu tarafından seçiliyor. Özellikle, oyun mutluluğunuzu korumak için her gün denemenizi gerektiren çok tatlı ama zorlu aşk hikayeleri sunar.

HyperBeard oyunlarından emin olabilirsiniz. Sevimli, basit ve ilginç oyunlar oluşturmak için her zaman ilham kaynağı olarak sevimli evcil hayvanları kullanırlar. KleptoCats 2 veya Monkeynauts: Merge Monkeys gibi oyunlarınızdan bazıları! çok sayıda ilgili oyuncuyu çekiyor. En son oyununuz Olan Sevimli Ev’in mobil oyun pazarında neden bir fenomen haline geldiğini öğrenmek için bana katılın.

Aşk hikayeni yaz.

Oyunun başında, sizi temsil etmek için bir karakter ve arkadaşınız olacak bir karakter seçebilirsiniz. Özellikle, iki erkek karakter veya iki kadın karakter arasındaki eşcinsel bir aşk hikayesi de dahil olmak üzere herhangi bir karakteri seçebilirsiniz. Bu senin seçimin.

Hikayeniz, sevgilinizle birlikte Snow adında güzel bir beyaz kediyle küçük güzel bir daireye taşınmanızla başlar. Burada, sevginle yeni bir hayata başlıyorsun. Hayatın oldukça huzurlu. Her sabah sevgiliniz işe gider, göreviniz evde kalmak ve evinize, bahçenize ve özellikle yaramaz kedilere bakmaktır. Kulağa basit geliyor, ancak Güzel Ev’in birçok zorlukla karşılaşmanıza neden olacağı gerçeği. Oyunda dene.

Aşk

Aşk oyundaki tek para birimidir. Her şeyi ödemene yardımcı olur. Kedilere bakarak, akşam yemeği hazırlayarak, video reklam izleyerek, TV izleyerek sevgi alabilirsiniz, … Reklamları izleyerek günde en fazla 5 kez alabilirsiniz. Buna ek olarak, Love’ı satın almak için para da kullanabilirsiniz. Daha fazla Sevgi elde etmenin en kolay yolu, Sevimli Ev MOD APK’mızı indirmektir.

Adorable Home PARA ve Elmas Hileli İndir

Evinize taşındığınızda, fazla bir şey yok, sadece bir kanepe, bir halı, bir televizyon, bir sehpa içeriyor. Oldukça boş ve yeterli imkanı yok. Evinizi daha modern hale getirmek için daha fazla mobilya satın alın.

Adorable Home PARA ve Elmas Hileli İndir
Adorable Home PARA ve Elmas Hileli İndir
Adorable Home PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 83MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sınırsız Para Birimi / Kalpler (harcandığında artar)

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu