Hileli Apk

Abyss Rebirth Phantom v1.79.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Abyss Rebirth Phantom mod apk sonsuz para tıklama öğeleri ve eğlenceli anime karakterleri içeren bir aksiyon rol yapma oyunudur. Korkunç canavarlara karşı yüzlerce savaşla dolu bir maceraya atılın, ana karakterleri geliştirin ve görevleri tamamlayın.

Her kahramanın benzersiz becerilere sahip olduğu ve korkunç yaratıkları öldürmeye can attığı heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor. Oyun alanı iki bölüme ayrılmıştır, yukarıdan düşmanlarla bağımsız olarak ilgilenen kadın kahramanları izliyorsunuz. Kılıç kullanırlar, büyü yaparlar ve yollarına çıkan herkesi ezerler.

ekran görüntüsü

Ekranın alt kısmında, oynatıcının etkileşime girmesi gereken etkileşimli öğeler, menüler vb. Yeni görevlere erişim açmak ve bunları tamamlamak, her görevi pompalamak ve kazanılan parayı ana karakterlerin özelliklerini geliştirmek için harcamak gerekiyor.

Düşmanları yok etmek, yalnızca görevleri tamamlamanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuların yeni canavarlar beklediği ve hatta patronlarla karşılaştığı dünyalar arasında seyahat etmenize de olanak tanır. Ö Abyss Rebirth Hayalet Sonsuz Elmaslar tek başınıza savaşlara katılmak zorunda olmadığınız basit projelerin hayranlarını memnun edecek, sadece kaynakları uygun şekilde tahsis etmeniz ve karakterleri zamanında pompalamanız gerekiyor.

ekran görüntüsü

Kahraman, savunmaya yardımcı olması için aniden başka bir boyuta çağrıldı. Yetenekleri veya daha doğrusu oyuncuların yetenekleri, savaşçı ama dalgın kızlar için çok faydalı olacaktır. Yumruk haline geldiklerinde, düşmanın hakimiyetini kolaylıkla kırabilir ve tarafınızı zafere taşıyabilirler. Çeşitli takım özelleştirme seçenekleri, basit kontroller, arsa geliştirmelerinin varlığı ve çok daha fazlası, oyuncuların sıkılmasına izin vermeyecektir.

ücretsiz tadını çıkarmak istiyorum. Harika hikayesi olan bir oyun arıyorum. güzel kızların güzel resimleriyle dolu bir oyun istiyorlar. heyecan verici bir macera yaşamak istiyorum. RPG oynamak için yeterli zamanım yok. karmaşık RPG oyunlarından bıktınız. zaman geçirmek için kolay bir oyun istiyorum. macera dolu bir fantezi oyunu istiyorum.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Karakterin başka bir versiyonunu ekleyin – Arena mağazasından ürünler ekleyin

Android 5.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Altın harcadıkça asla azalmaz.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kesintisiz Şövalye 2 v2.8.6 Apk Modu [Energia Infinita]

Canavar Avcısı Hikayeleri v1.0.4 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]

Block Story Premium v13.1.0 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu