Hileli Apk

8 Ball Pool v5.8.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

8 Ball Pool PARA ve Elmas Hileli İndir‘un bir yayıncının gelirini garanti eden ilk şirket olduğu söylenebilir. Ancak, bu oyunu vererek, insanlar sadece Google Play’de 500 milyon indirme aldı. Bu kesinlikle başarınızı kanıtlıyor, bu dünyanın 1 numaralı bilardo oyunu. Bu oyuna gelirken arkadaşlarınızla rahatça oynayabilir, sevdiğiniz daha fazla insanı davet edebilir ve onlarla saatlerce eğlenebilirsiniz. Daha fazla zorlukla karşılaşmak istiyorsanız, efsaneye de meydan okuyabilirsiniz. Oyun Havuzu ile ilgili her şey bu üründe belirtilmiştir.

Arkadaşlarınızı bu oyuna davet etmek de kolaydır. Arkadaşlarınızı davet etmek için “8 Ball Pool” daki Miniclip hesabını kullanmanız yeterlidir. Arkadaşlarınız Facebook’u daha sık kullanıyorsa Facebook’ta oturum açabilir ve onları davet edebilirsiniz. Bu davetlerden sonra özel bir oda kurun ve oyun tarzınızı seçin. Oyununuzdan memnun olduğunuz sürece her şey yolunda. Çünkü arkadaşlarınla istediğin yerde, istediğin zaman oynayabilirsin.

8 Ball Pool PARA ve Elmas Hileli İndir

1vs1 modunda oyuncular sistem tarafından dereceye giren aynı seviyedeki bir oyuncu ile birleştirilecek. Bu tür maçlar son derece streslidir ve oyuncuların çok yüksek becerilere sahip olmasını gerektirir. Temel olarak, rakipleriniz aynı seviyede olacak, bu yüzden kazanıp kaybetmeyeceğinizi belirlemek çok zor. Ancak bu insanları yendiğinizde, sistem skor tablosuna bazı noktalar ekleyecektir. Puan puanınız ne kadar yüksek olursa, o kadar çok fayda ve onur elde edersiniz.

indirin 8 Ball Pool Apk Mod sınırsız para
indirin 8 Ball Pool Apk Mod sınırsız para
8 Ball Pool PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı / Çevrimiçi
Boyut : 62MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu