Hileli Apk

60 Seconds Reatomized v1.2.4 [Recursos Infinitos] Mod Apk

60 Seconds Reatomized apk mod sonsuz para kahramanların yaklaşan nükleer kıyamete hazırlanmasına yardım etmeniz gereken renkli karikatür tarzı grafiklere sahip ilginç bir oyun projesidir.

Her meydan okuma, gerekli hayatta kalma eşyalarını toplamak ve sığınağa inmek için sadece 60 saniye kala başlar. Kaynakları yetkin bir şekilde stoklayabilir ve ailenizi kurtarabilir misiniz? Oyunun hemen başında toplamak istediğiniz kahramanı seçebilirsiniz. Ailenin reisi Ted, Dolores isimli anne, çocukları Mary Jane ve Timmy ile size sunulanlardan hangisinin sunulacağını seçin.

Ayrıca indirin:

Jurassic World Alive v2.21.32 Apk Modu [Energia Infinita]
June’s Journey v2.75.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
WinterCraft Hayatta Kalma Ormanı v0.0.34 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

60 Seconds Remastered’ı Deneyin

60 saniye! Reatomized, birçok olağanüstü ve benzersiz özelliğe sahip bir oyundur. Bu oyunda görünen tüm resimler ve eylemler son derece yüksek çözünürlükte tasarlanmıştır. Bu noktada tüm unsurları daha gerçekçi ve harika bir şekilde simüle etmeye yardımcı olur.

Oyun sistemi, 2D grafik modunu tamamen yükseltir ve mükemmel oyunlardan birini oluşturmak için 3D grafik modu ile birleştirilir. O zaman sahipsin 60 saniye nükleer patlamadan önce, bu nedenle hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi yiyecek, ilk yardım çantaları ve silahlar, bir harita ve diğer ekipman dahil olmak üzere toplamak ve ardından sığınağa gitmek için zamana sahip olmak önemlidir.

Oyunda özel şeyler görünüyor

60 saniyelik Yeniden Atomize sistem, her kullanıcıya birçok farklı oyun seviyesi sunar. Her seviye birçok ilginç özelliği beraberinde getirir ve sürpriz unsuru vazgeçilmezdir. Dövüş sırasında kadın birçok farklı hikayeye maruz kalıyor ve oyunda görünen birçok penisle etkileşime giriyor. Oradan orduları toplamak ve geniş bir aile kurmak kolaydır.

ekran görüntüsü

60 saniyede ses efektleri

60 saniyede en çok puan alan modlardan biri! Ses modu yeniden atomize edilir. Maçlarınız, bu oyunun getirdiği olağanüstü derecede şaşırtıcı ve sürükleyici bir ses modu ile daha özgün ve benzersiz bir şekilde tanımlanacak.

Bu benzersiz ve heyecan verici ses modu, oyunu özel kıldı ve oyuncuların ilham verici bir deneyim yaşamasına yardımcı olmak için son derece yeni renkler getirdi. Bu oyunun mükemmel ses kalitesi, deneyiminizi her zamankinden daha heyecanlı hale getirecek.

Oyuncuların elde edebileceği başarılar

Bu oyundaki birçok başarı, 60 saniyelik keşif ve deneyime katılan oyuncular tarafından kazanılır! Yeniden atomize edildi. Bir orduya yetecek kadar kuvvet toplamak ve yararlı öğeler toplamak için hızla üyeler bulun. Bu oyundaki zorlu mücadeleler ve görevler, tüm oyuncuların aleyhine çalışacak unsurlardır.

Bu yüzden oyundaki tüm zorlukları tamamlamak için çok sakin olun. İnanılmaz derecede benzersiz ve heyecan verici bir hayatta kalma hikayesi oyuncular tarafından keşfedilecek ve deneyimlenecek. Son derece eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun sizleri bekliyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

genel iyileştirmeler

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yemek ve su israf edilmez.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Hayatta Kalmanın Yolu Yok v1.26 [Craft Infinito]

Tempest Pirate Action v1.7.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Criminal Case v2.39 Apk Modu [Energia Infinita]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu