Hileli Apk

3DTuning v3.7.72 PARA ve Elmas Hileli İndir

3DTuning PARA ve Elmas Hileli İndir, oyuncuların hedeflenen araba ayarına katılabilecekleri yüksek kaliteli bir çizgi simülatörü yapılandırıcısıdır. Fotogerçekçi kalitede 1000’den fazla modele, ayrıca onlar için daha fazla parçaya ve boyama seçeneklerine sahipler. Tekerlekler, tamponlar, aynalar, süspansiyonlar, airbrushes ve daha fazlası, aralarından seçim yapabileceğiniz koleksiyonlar listesinde yer alacaktır. Tüm eylemlerin etkileşimi, belirli bir teknik hakkında büyük bir bilişsel bilgi katmanının yanı sıra memnun edecektir. Sonuç alın, kaynakları karşılaştırın, eserlerinizi gösterin ve hak ettiğiniz iltifatı alın.

3DTuning, çoğu otomobil ve motosiklet için yüksek kaliteli üç boyutlu bir ayar simülatörüdür.

Oyuncular birkaç düzine araç arasından seçim yapabilecek ve onlara tamamen farklı bir görünüm kazandırabilecekler. Oyun üç boyutludur ve her taraftan bakarak arabayı istediğiniz gibi döndürmenizi ve döndürmenizi sağlar. Sadece hayal gücünüz ve boş zamanların müsaitliği ile sınırlısınız.

Mevcut arabalardan birini seçtikten sonra, hemen güncellemeye başlayabilirsiniz. Fren balataları, diskler, lastikler, gövde elemanları, farlar ve daha fazlası gibi değiştirilebilen birçok parça var, bu da arabaya tamamen farklı bir görünüm kazandıracak. Teknik özellikler aynı kalırken, sadece aracın görünümünü değiştirebilirsiniz. İsterseniz, fren balatalarını, diskleri ve elbette rengi dikkatlice seçerek aracın gövdesini yeniden boyayabilirsiniz.

Tamamlayacağınız tüm arabalar garaja yerleştirilecek ve burada bunları görüntüleyebilir ve sonuçları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak, oyunun sonucu yeni araç türlerine erişim açacak zorluklara sahiptir. Skor tahtası, nerede olduğunuzu görebileceğiniz yer, simülatöre katılanların geri kalanı arasında.

Ayrıca Among Us PARA ve Elmas Hileli İndir

3DTuning apk mod
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 78MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Tüm ücretli içeriği satın aldı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu