Hileli Apk

1945 Air Force v9.30 PARA ve Elmas Hileli İndir

1945 Air Force PARA ve Elmas Hileli İndir, yerdeki rakipleri yok etmek ve düşman uçaklarını havada vurmak için bir avcı bombardıman uçağını kontrol ettiğiniz klasik bir atış oyunudur. Galaxy Attack: Alien Shooter veya Metal Squad gibi çekici oyunların geliştiricisi olan OneSolf, 1945 Air Force adlı yeni bir klasik atış oyunu yayınladı. Oyun sizi yerde ve havada düşman kuvvetlerine karşı yalnız olduğunuz sert hava savaşlarına götürür.

1945 Air Force PARA ve Elmas Hileli İndir Basit bir konsept ve sonsuz eğlence ile 1945 Hava Kuvvetleri, iOS cihazınızda klasik ’90’ların nişancı deneyiminin tadını çıkarmanızı sağlayacak. 1945 Hava Kuvvetleri, basit kontrol mekanizmalarıyla klasik arcade deneyiminin yeniden çevriştir. Oyun, 16 tür ünlü İkinci Dünya Savaşı savaşçısı ve keşfetmeniz için birçok çekici oyun modu içerir. İOS 9 veya sonraki bir iOS aygıtında oynayabilirsiniz.

Oyun çarpıcı görsellerle geliyor. Hava oyunları ve lazer mermilerinin artık çekici olmadığını düşünüyor musunuz? Bu nedenle, 1945’in Hava Kuvvetleri ekran okuma atış oyununu oynamak hiç bu kadar iyi olmamıştı. Gökyüzünde duygu dolu savaşı deneyimleyin. Savaşçınızı seçin ve ülkeyi işgalcilerden kurtulun. Köpek dövüşü senfonisi ve kahramanın karizması unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

1945 Air Force PARA ve Elmas Hileli İndir
1945 Air Force PARA ve Elmas Hileli İndir
1945 Air Force PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 135MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir
* Oynarken interneti kapatınız

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu